Monthly Archives: Czerwiec 2013

22-06-2013

Z dniem dzisiejszym kończę typową dietę ketogeniczną. Dzisiaj podładuje węglowodany, bez jakiś szczegółowych rozpisek, bo nie robię tego na zawody. Od jutra węglowodany będę jadł w 2-3 posiłkach w niewielkich ilościach i następnie będę powoli zwiększał kaloryczność diety, żeby dojść do bilansu „na zero”. Jednocześnie z dodaniem węglowodanów w tych 2-3 posiłkach, wyeliminuje z nich tłuszcze. Będzie to taka dieta stabilizacyjna, która pozwoli mi na odpowiednie ustawienie metabolizmu, który może być zachwiany przez drastycznie obniżoną kaloryczność diety w długim okresie czasu…

02-06-2013

Mały bilansik
Jutro minie 13 tydzień ścisłej diety (jeszcze 3 tygodnie i zacznę powoli dodawać węglowodany – konkretnie do 3 posiłków zamiast tłuszczy). Pierwszy etap redukcji zaczął się właściwie od połowy stycznia, kiedy początkowo po prostu obciąłem część kalorii i wykonywałem tylko trening siłowy. Na diecie ketogenicznej jestem od 4 marca (13 tygodni). Dzisiejsza waga to 86,4kg (-11,9kg), a obwód pasa wynosi 85cm (-12cm).

Mimo, że w tym tygodniu nie miałem czasu robić ponad godzinnych aerobów, to treningu siłowego i paru sesji cardio nie odpuściłem.

Wczorajszy domowy trening ramion wyglądał tak: