Monthly Archives: Sierpień 2013

16-08-2013

Szybki wpisik. W czwartek (dzień bez treningu) zrobiłem rano na czczo 60min aerobów w postaci szybkiego marszu na świeżym powietrzu i wieczorem dołożyłem kolejne 40min. Będę starał się robić taki trening tlenowy 3 razy w tygodniu, w dni wolne od treningu siłowego. Przed tym treningiem przyjmuję 9g aminokwasów rozgałęzionych. W ciągu dnia popijam sobie zieloną herbatkę icon wink 16 08 2013 Wobec wszystkich doniesień o jej zbawiennym wpływie na nasz organizm, grzechem jest tego nie robić.

14-08-2013

Pierwszy dzień mezocyklu już prawie za mną. Dieta zrealizowana w 100%. Trening okazał się wyjątkowo intensywny i uwidoczniły się braki w kondycji, lekka zadyszka między seriami. Ogólnie trening bardzo ciekawy, bo jest dużym wyzwaniem dla mięśni i układu krwionośnego a nie męczy tak bardzo centralnego układu nerwowego jak split.

13-08-2013

Od jakiś 3 tygodni trwa u mnie względny off od diety. Względny dlatego, że starałem się mimo wszystko dostarczać dużą ilość białka z pożywienia i nie szaleć z węglowodanami. Niestety nie obyło się bez kilku fast-foodowych wyskoków. Nie zaprzestałem treningów – jednak były one rzadsze i mniej intensywne. Ten okres pozwolił mi troszeczkę odpocząć fizycznie i psychicznie i poczuć na nowo tzw. głód ciężarów. Jako, że czuję iż więcej mogę niż robię postanowiłem od jutra ponownie wziąć się za poważny bodybuilding icon wink 13 08 2013